ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
faen

درباره ما

به شرکت تجارت مسیر سبز خوش آمدید.

صداقت، تجربه و تلاشمان را برای رضایتتان به کار میگیریم زیرا ما عاشق کاری هستیم که برای شما انجام می دهیم.

ما که هستیم ؟

شرکت تجارت مسیر سبز (TMS)، با پشتوانه سال‌ها تجربه از هم‌افزایی تعدادی از کارشناسان زبده حوزه صادرات و واردات کشور تاسیس شد.

این مجموعه با هدف ایجاد یک زنجیره حمل و نقل بین المللی استاندارد و با تکیه بر دانش کارشناسان و همکاری با معتبرترین ایرلاین‌های داخلی و خارجی، انواع خدمات مشاوره‌ای، حمل بار و ترخیص مرسولات بین‌المللی از گمرکات داخل کشور را به صاحبان صنایع و هم‌میهنان عزیز ارائه می‌دهد.

تی ام اس با بهره‌ گیری از نمایندگان و شرکای تجاری خود در سراسر جهان به صورت کاملا ویژه در کشور چین، همواره به عنوان یکی از قابل اعتمادترین، سریعترین و مقرون به صرفه ترین مجموعه این حوزه به شمار می‌آید.

چرا انتخاب ما؟

ارائه راه حل‌های مناسب

شرکت تجارت مسیر سبز (TMS) با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه حمل و نقل بین ‍المللی کالا، همواره بهترین راه‌حل‌ها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

پیگیری آنلاین سفارش

سیستم حمل کالا در TMS طوری طراحی شده است که در هر زمان این امکان وجود داشته باشد که مشتریان بتوانند به صورت آنلاین از وضعیت کنونی مرسولات خود آگاهی پیدا کنند.

کمترین زمان و هزینه

تجارت مسیر سبز در کنار کارشناسان زبده داخلی، دارای همکاران و نمایندگان استراتژیک بین‌المللی است که موجب می‌شود فرآیند حمل کالا در کمترین زمان و هزینه صورت پذیرد.

تضمین کیفیت خدمات

شرکت تجارت مسیر سبز خدمات خود را در بالاترین سطوح کیفیت و استانداردهای جهانی به مشتریان ارائه می‌کند و در این میان کیفیت بالای ارائه خدمات خود را تضمین می‌کند.