ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
faen
بدون تجارت مسیر سبز
با تجارت مسیر سبز

از لحظه ورود یک کالا به گمرکات به منظور صادرات و واردات کالا فرآیندی در جهت ترخیص کالا از گمرک انجام می‌شود. در طول این فرآیند، کالای مربوطه با انجام مجموعه‌ای از تشریفات گمرکی از جمله آماده سازی، ثبت و تکمیل اسناد واردات یا صادرات کالا به شکل فیزیکی یا الکترونیک، دریافت کوتاژ و تعیین مسیر، محاسبه وجوهی همچون سود بازرگانی، حقوق گمرکی، مالیات، ماخذ تعرفه گمرکی و تسهیلات ارائه شده توسط دولت به واردکنندگان و صادر کنندگان کالا صورت می‌گیرد. اغلب انجام این فرآیند را به شرکت های ترخیص کالا می‌سپارند.

فرآیند ترخیص کالا در TMS

 فرآیند ترخیص کالا می‌تواند توسط صاحب کالا یا نماینده قانونی آن نزد گمرک انجام شود. اما مهم‌تر از اینکه چه شخصی عهده‌دار این مسئولیت است، اشراف به تمامی مراحل ترخیص کالا برای هر کسب و کاری که در این زمینه به فعالیت یا تجارت می‌پردازد ضروری است.

شرکت تی ام اس با در اختیار داشتن کادری مجرب در گمرک فرودگاه امام خمینی آمادگی خود را برای ترخیص اقلام وارداتی اعلام می نماید. مهم ترین وجه تمایز ما به عنوان یک شرکت ترخیص کالا، آگاهی دقیق ما از آخرین اخبار ترخیص‌کالا و قوانین و دستورالعمل های تجاری است. این امر موجب شده است تا کالای شما در کوتاهترین زمان توسط ترخیص‌کاران تی ام اس ترخیص شود و مدت زمان زیادی در انبار گمرک نگهداری نشود. آگاهی کامل از تعرفه کالاهای وارداتی و آگاهی کامل از ارائه مدارک مورد نیاز به گمرک از جمله مزایای ما محسوب می‌شود.

همچنین واگذاری قبض انبار به نام صاحب کالا و یا شخص ثالث توسط این شرکت امکان پذیر می باشد . برای آگاهی از چگونگی شرایط  ترخیص و هزینه تعرفه کالاهای وارداتی مرتبط با ما تماس حاصل فرمایید.

ترخیص کالا

خدمات ویژه TMS

  • ترخیص کلیه کالاها و محموله های صنعتی
  • ترخیص قبض انبار شرکت های حمل کننده
  • ترخیص کلیه اقلام مخابراتی
  • ارائه خدمات واردات با کارت بازرگانی معتبر
  • ترخیص بصورت عقد قرارداد سالیانه با افراد و سازمان ها

تعرفه کالاهای وارداتی